| Ys a întrebat:

Hey! As vrea sa stiu si eu cum se cheama si cine canta melodia de la reclama merci versurile cam asa erau "sunt atat de fericit ca esti cu mine as vrea sa-ti multumesc asta insemnand mersi...mersi e felul meu de-ati multumi mersi pentru ca esti tu" si data se poate si sa o iau in pc va multumesc

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Eu cred ca este o melodie facuta special pentru aceasta reclama si nu contine decat aceste versuri de asta nu se gaseste happy