| needcolors a întrebat:

Are cineva melodia de la reclama cu ciocolata Merci?
" Merci e felul meu de-aţi mulţumi, merci fiindcă eşti tu" happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa o ascult da nu o gasesc

15 răspunsuri:
| airlove a răspuns:

Melodia e intr-adevar fermecatoare, dar nici eu nu stiu cum se numeste sad! iti propun 2 metode :
1. sa cauti pe google reclama si mai departe e mai usor laughing
2. intri pe site la ciocolata MERCI si scrii o scrisoare ADMINistratiei de acolo, de ex : Mi-a placut melodia pe care ati utilizat-o la reclama ciocolatei MERCI si as vrea, daca se poate sa imi trimiteti denumirea acestei melodii... Va multumesc pentru atentia acordata!

Sa-mi scrii te rog si mie denumirea piesei daca o gasesti... Pa~Pa! Succes...la cautari! laughing

| Fifylici a răspuns:

Buna ciocolata buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat ca este o piesa scrisa la comanda speciala a producatorului de ciocolata.
Nu cred ca avem sanse sa o gasim.
Ar fi o metoda sa inregistram cumva de la TV online live cu un soft de inregistrare.
Poate reuseste cineva! Ar fi super!
Si apoi e numai buna ca sonerie la telefon happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta reclama pe youtube...si dupa aia o faci mp3 cu un program pentru convert din video in mp3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se găsește pe youtube. Nu se găsește nicăieri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune un link de download cu melodia? asta daca o mai ai in tel sau in calchappy

mersi mult!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am si e f. misto!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi da; ne'o si noua:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu pe youtube si nu se gaseste imi pare rausad

| →s ♥ ą← a răspuns:

Pff am cautat'o in continuu dar nu am gasit'o si m-am plictisit. Imi pare rau chiar vroiam sa te ajut, daca o voi gasi o voi posta promit:*!

| needcolors explică:

Am gasit melodia de la Ciocolata Merci, pur si simplu am inregistrat-o de la TV. Nu este o piesa muzicala, este facuta la comanda. Acum o folosesc ca ton de apel. Toata lumea intoarce capul dupa mine acum. happy

| cs_2704 a răspuns:

Nu

| Daniella232323 a răspuns:

Toate ca toate. "De-ati multumi" nu se scrie corect "de-a-ti multumi"? Am pus intrebarea aceasta pe TPU dar nu am primit raspuns.

| needcolors explică (pentru Daniella232323):

Corect este "de a-ti multumi"
Initial am scris gresit de-ati