| DeeaRaawr a întrebat:

Am si eu o intrebare.stiti cumva daca albumul Guess Who Tot mai sus a aparut cumva? Sau daca nu cand apare? Am cautat pe mai multe site-uri si din cate am inteles ar trebui sa apara impreuna cu gazeta sporturilor la sfarsitul lunii iunie. E adevarat? happy Merci:* Dau >funda.big grin

Răspuns Câştigător
| x3LaLaLax3 a răspuns:

Nuu a aparut, dar o sa apara zilele asteawinking

Bye!

2 răspunsuri:
| andra97 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi sa intrebi la un chiosc de ziare daca a aparut sau daca nu sa iti dea detalii despre data cand va aparea.Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta cu ce ai vrut dar e cel mai sigur asahappy!

| Bulinaaaaa a răspuns:

Nu cred ca a aparurt.
inceraca se te interesezi in diverta sau la un chiosc de ziare