| คภ๔гєฬ a întrebat:

va place melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=N1Nrn4c9iwA cel mai convingator raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| oanna14 a răspuns:

Da, este frumoasa. Mai ales versurile, daca esti atenta le poti intelege. Nu o sa te mint ca este melodia mea preferata doar ca sa imi dai funda, asta ramane la alegerea ta big grin. Melodia este destul de buna, probabil CRBL a lansat-o pentru ca, unele versuri sunt adevarate si a trecut si el prin asta.

5 răspunsuri:
| crina9090 a răspuns:

E melodia mea preferata big grinbig grinbig grinbig grin

| DracoMalfoy a răspuns:

Sincer ? Nu.

| lolipop01 a răspuns:

O ador...
Colaborarea CRBL cu Helen e minunata...
Mie mi se pare ca melodia vrea sa arate sa fim mai atenti!big grin

| คภ๔гєฬ explică (pentru oanna14):

Foarte tare raspunsul tau deocamdata tu ai FUNda da mai astept si alte raspunsuri ok?

| oanna14 a răspuns (pentru คภ๔гєฬ):

Ok, nu e nicio suparare happy