| Gorath a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=DD7bCRG3CG0. Are rost să mai întreb dacă vă place? Comentaţi voi ce vreţi.

5 răspunsuri:
| Raizen1996 a răspuns:

Frate hai sa fim seriosi ala e rock rolling on the floorascultati frate three days grace

| wforweirdo a răspuns (pentru Raizen1996):

Nu e rock, e black metal.

| wforweirdo a răspuns:

Îmi place, cred că momentan piesele mele preferate de la Satyricon sunt Den Siste, Now Diabolical şi Delirium.

| Raizen1996 a răspuns:

Bravo frate asculta ce vrei black metal mmm...ma rog

| Holocaust a răspuns:

şi eu mai ascult Satyricon câteodată.Din ce am ascultat până acum, cel mai mult mi-au plăcut Angstidden şi In the mist by hills...Plus că fac nişte cover-uri bune.Caută Orgasmatron sau I got Erection, de exemplu(dacă nu le ştii deja).