| AlinArabu a întrebat:

http://xfactor.a1.ro/video/promo_x_factor-1451 cine stie si ma poate ajuta cu melodia de fundal ( care o canta grupul de la x factor ) de la acest video?

Răspuns Câştigător
| arinali80 a răspuns:

The Rolling Stones - Satisfaction

11 răspunsuri:
| AlinArabu explică (pentru arinali80):

Mersii mult.esti o dulce :*:*:*

| arinali80 a răspuns (pentru AlinArabu):

Cu placere .

| AlinArabu explică (pentru arinali80):

Nu ma poti ajuta si cu cealalta melodie? cea din fundalul videoclipului de mai jos? Te rog?

| arinali80 a răspuns (pentru AlinArabu):

Care videoclip? Nu am link

| AlinArabu explică (pentru arinali80):

Http://www.youtube.com/watch?v=NrtHAkAd1YI acesra...te rog...chiar vreau aceasta melodie

| arinali80 a răspuns (pentru AlinArabu):

Greu,incep sa ma enervez, dar nu ma las.

| AlinArabu explică (pentru arinali80):

Apreciez gestul tau! E foarte frumoasa melodia, dar chiar nu o stiu, nici cine o canta si nici cum ii zice din pacate. Sper sa ma poti ajuta.

| arinali80 a răspuns (pentru AlinArabu):

Crede-ma incerc, e o obsesie deja.

| AlinArabu explică (pentru arinali80):

Se pare ca melodia este : " all the way to love - mersi. triniti " doar ca nu gasesc sa o downloadez cryingcryingcrying

| AlinArabu explică (pentru arinali80):

Se pare ca melodia este : " all the way to love - mister triniti " doar ca nu gasesc sa o downloadez cryingcryingcrying

| arinali80 a răspuns (pentru AlinArabu):

Doar pe Amazon si I tunes am gasit.Dar unde se poate asculta fara sa o downloadez.