| CasOltean a întrebat:

Https://youtu.be/KTceE6XGi0c
Ma ajutati si pe mine cu o părere? (Si daca va place dați si voi un like share comment si nu uitați sa va abonați pentru urmatoarea piesa ) Pace!

Răspuns Câştigător
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Vocea este ok, asculta-i pe Dragonu sau p-ăștia din America fără efecte sa vezi ca nu sunt exact ca in piese. La faza asta ai un plus. Încearcă sa faci o fotografie șmecheră in Photoshop pe care sa o ții pe fundal, nu un videoclip sd. O sa fie un plus maxim faza cu backgroundul static. Ești bun pentru început, tine-o tot așa. Încearcă sa faci o piesa despre toți prietenii falși care te bârfesc pe la spate.

4 răspunsuri:
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

E ok, totusi aici nu este site de reclama.
Adica nu ai o calitate super buna, gen cum au Dragonu si Haarp Cord.

| CasOltean explică (pentru AlYouNeedToKnow):

Frate nu vorbesc neaparat de calitate e prima mea piesa fara efecte in voce. Am cerut o părere mai ales pentru versuri vocea nu sună chiar asa ok e de asteptat orice artist a avut un inceput mai slab si in afara de asta ma repet e prima oară! Oricum mulțumesc!

| CasOltean explică (pentru AlYouNeedToKnow):

Mulțumesc frate, ideea e ca momentan nimeni nu știe cine sunt și nici nu vreau sa știe cât de curând. o sa scot o piesa zilele astea destul de ok zic eu, sa te abonezi și sa o asculți și aștept o părere, Pace!

| AlYouNeedToKnow a răspuns (pentru CasOltean):

Da,ti-am dat subscrise. Vreau și eu sa scot o piesa, poate ma ajuți azi dacă ai chef cu niște idei happy