| Mada_5282 a întrebat:

Imi puteti spune niste melodii cunoscute si ascultate in limba italiana? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| msonegirl a răspuns:

Laura Pausini- "Straini amori" sau alte melodii de Laura Pausini. Sunt f. frumoase.

| msonegirl a răspuns:

Laura Pausini- "Straini amori" sau alte melodii de Laura Pausini . Sunt f. frumoase.

| georgegs a răspuns:

Toto Cutugno - L'italiano

| bugu a răspuns:

Dari-casa casa mia, dari-cercasi aaamore, Broken Heart College - Mesi, Broken Heart College - Wannabe, broken heart college nanana, j ax decadance, broken heart college-dimmi, SONORA L'AMORE, Sonohra - Io e Te, LOST : L' Applauso Del Cielo si mai stiu multe.eu sunt nascuta in italia am venit in vara asta in romania fundita?

| Posesiv a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_2oc3ncLTR4 ->o melodie foarte frumoasa.

| xSoaked a răspuns:

Incearca melodiile lui Toto Cutugno si ale lui Eros Ramazzotti. Sunt superbe

| PennyLane a răspuns:

Mie imi place Fabri Fibra :-)).
http://www.youtube.com/watch?v=ZRC216gWlRg