| aragon18 a întrebat:

Imi tot sta in cap o melodie. este una gen indiana. imi pare cunoscuta si e foarte veche thinking incepe un fel de sunet de chitara apoi incepe ritmatica si canta un barbat in acea limba laughing stie cineva cum se numeste? thinking Am avut un dans pe melodia aceea si pe altele din genul muzicii instrumentale arabesti sau turcesti happy Eventual, as vrea si niste linkuri de muzica instrumentala arabeasca pentru ca am cautat si eu pe alte siteuri si nu am gasit ce voiam happy

8 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Amr diab-habibi sper ca te-am ajutatsmug

| Viuvi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PiaQsmPr3e0

seamana cu ce ai descris :D
E din filmul "Lantul amintirilor"

| Viuvi a răspuns:

Uite si asta :
Cred ca e mai potrivita (din acelasi film )
http://www.youtube.com/watch?v=lSQf8ySn1rA
asteapta putin pana incepe;)

| aragon18 explică:

Multumesc la toti pentru linkuri, dar nici unul nu contine melodia aceea sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste yaadon ky baraat