| Claudiuk1 a întrebat:

Va salut cu respect! De ceva itmp caut si eu melodie, si nu o gasesc deloc! Melodia in cauza este o instrumentala arabeasca(cred), care incepe cu un saxofon, sau ceva in care se sufla, si continua asa toata melodia, iar pe parcursul cantecului, se introduc tot mai multe instrumente. Am cautat peste tot, dar nu am gasit. Daca cineva ma poate ajuta, i-as fii foarte recunoscator, si il "promovez" cu o fundita. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheFuckIsThis a răspuns:

Incearca sidi mansour- ya baba. acu` nu`s asa sigur big grin

1 răspuns:
| Claudiuk1 explică:

Mersii frumos! Melodia nu era chiar cea pe care mi-ai dat`o tu, insa cu ajutorul tau am gasit`o! Multumesc frumos! Melodia era aceasta http://www.youtube.com/watch?v=Rj2hJ7sj0nk