| Ionutz a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan?

Lady Gaga sau Shakira?

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Astept cat mai multe raspunsuri...

118 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna doar Inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna cea mai tare

| Maria002 a răspuns:

Inna Lady Gaga SI justin

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Inna
Shakira:X
Mj

| Rooby a răspuns:

Inna Shakira M. J

| Veroniquest a răspuns:

Justin Bieber, Sakira si poate Michael Jackson. L. G e pra "turbata", Inna e prea pitzi.big grin

| Camyyy_5609 a răspuns:

Paii...tongue shakira, alexandra stan si justin bieber:X!

| ramy4ever a răspuns:

Inna ...lady gaga and michael jakson

| blurixe a răspuns:

Inna, Shakira, Michael Jackson.

Justin Bieber=gay

| dia_8663 a răspuns:

Amandoua(cel mai mult inna)
amandoua
justin bieber

| Inori a răspuns:

Oricine dar nu Justin Bieber big grin(imi pare rau pentru fani)
in rest dupa inna nu ma omor, shakira si gaga imi plac la fel (nu sunt obsedata sau cave dar le ascult melodiile), si la MJ multa lume asculta dupa ce a murit iar acum nu ii mai dau nicio atentie oricum mai ascult si eu din cand in cand (mai ales cand sunt trista). De obicei imi plac melodiile la care versurile inseamna ceva sau au o poveste sau macar sa aiba noima. Adica ascult si din alea house (in care spun acelasi lucru la infinit tongue) dar numai cand merg in club sau la vreo petrecere.
Intelegeti ce vreau sa spun big grin

| dyaa_9126 a răspuns:

Inna. e draguta si alexandra stan dar inna are mai multe melodii si mai mai mult succes
shakira... lady gaga e o ciudata nu prea imi plcwinking
jb e dragut... :X dar michel jackson e bestial :X:X:X:X:X imi pare rau ca a murit sad

| LavyCrazyVampire a răspuns:

Alexandra Stanwinkingwinking Michael Jakson:X si Lady Gagahappy

| Stefan1123 a răspuns:

Alexandra Stan
Shakira
Michael Jackson

| DarkAngelxD a răspuns:

Buna,
1.Inna
2.Lady Gaga big grin
3. Michael Jackson :X
Pa, pa

| floryyy_3090 a răspuns:

Alexandra stan, shakira si justin bieber.

| geoeheart a răspuns:

1 nu ma atrage nici una prea tare, dar alexandra stan s-a intrecut pe sine in ultimul timp. deci Alexandra Stan.
2.Lady Gaga? neah... prefer Shakira
3. Justin Bieber? nu prea cred :D. apropo ai vazut melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=8cf-YyorAQ8 stiu ca a trecut vremea, dar chiar m-a facut sa rad :)))
nu sunt un fan infocat a lui Michael Jackson, dar cu siguranta talentul sau a fost, este si va fi de neintrecut.

| mylittleangel a răspuns:

Alexandra stan, Shakira, Justin Bieber

| ZăTweetyGirl a răspuns:

1. Alexandra Stan
2.Lady Gaga
3. Justin Bieber

| inNa_5972 a răspuns:

1.Alexandra Stan
2.Shakira
3.Amandoua

| Lory_9654 a răspuns:

Inna; Michael Jackson

| blajpaty a răspuns:

Inna, shakira, michael jackson:p

| mybaby a răspuns:

1. Alexandra Stan

2. Lady Gaga

3. Justin Bieber

| ellena11 a răspuns:

Lady gagaa:X:Xalexandra stan and justin bieber:X

| CoLiCa a răspuns:

Tacetzi we din Gura Ca justin ii rupe pe toti numa ca e pustiwinking

| Andra948 a răspuns:

1. Alexandra Stan
2. Lady Gaga
3. Justin Bieber (canta super si e foarte foarte frumy) big grin

| Stefff_3999 a răspuns:

1) INNA (O iubesc, este frumoasa, talentata, se misca bine, canta bine, are succes, e iubita de toata Europa). si Alexandra imi place, btw...
2) I'm a Little Monster, so, obvio que. SHAKIRA! Nadie nunca se puede comparar con la diosa del pop. Nimieni niciodata nu se compara cu zeita pop. desi Gaga imi place f. mult, Shakira este Shakira...
3) raised eyebrows M.J. FTWlaughing O fi JB numit 'Noul rege pop', si totusi... De abia il pot compara pe Bruno Mars (pe care'l ador)cu M.J. (a carui muzica nu prea imi place, dar, admit. e un geniu:p
2)

| nyny_9663 a răspuns:

Sincer Inna are succes dar la capitolul voce nu prea o duce bine macar Alexandra Stan are voce si cat de curand cred ca o so intreaca pe Inna, deci o aleg pe Alexandra Stan. dintr e lady gaga si shakira aleg shakira deoarece stilul lui lady gaga ma sperie laughing.Nu potI sa il compari pe MJ cu JB adica MJ a fost the best si JB mai are de muncit ca sa ajunga ca MJ deci il aleg pe MJ...
pup.