| Ionutz a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan?

Lady Gaga sau Shakira?

Justin Bieber sau Michel Jackson?

Astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Mădălina_8707 a răspuns:

1.Ambele.
2.Shakira.
3.Ambii
batting eyelashes

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Justin Bieber, Shakira, Alexandra Stan.
Pa, pa.

| soraGrime a răspuns:

Nci unul, nici unul, nici unul!(poate MJ, dar doar o melodie, doua)

| RoxannaST a răspuns:

Nu se pot compara! Alexandra Stan si Inna da, merg pe acelasi gen de muzica, oricum nu imi place niciuna, dar nu poti compara Justin Bieber cu Michael Jackson care vin din sfere muzicale total paralele. Nu poti compara un om care a facut istorie, cu un pusti de 16 ani care se lalaie pe niste melodii de corazon. Cu Lady Gaga si Shakira, aceeasi poveste. Din toti cei mentionati mai sus, raman la Michael Jackson si repet, nu se pot compara.

| GaBBiii a răspuns:

Inna, Shakira, Michael Jackson.; x`!

| Mihaelaa98 a răspuns:

Inna-evident rolling eyes
Shakira-mai bine decat retardata aia=]]
Justin Bieber-CU toate ca nu imi place nici unul dintre ei si Michel nu mi-a placut niciodata iar de la Justin mi-au placut odata melodiile il aleg pe el rolling on the floor

| Diana498 a răspuns:

Inna laughing
Amandoua :X da parca mai mult Shakira
si normal ca Michael Jacksonhee hee bye:*

| Betty a răspuns:

1. niciunalaughing
2. Shakira
2. Michel...

| Samy_9877 a răspuns:

1.Nimeni.cum puteti sa ascultati asa ceva?!?
2.Nimeni
3. LOL Normal ca Michael Jackson!

Rock-ul ramane pe veci cel mai tare gen de muzica din cate au existat si vor exista pe pamant!

Guns N' Roses, Bon Jovi, Aerosmith, Metallica, Nirvana, Motley Crue, Beatles, Led Zeppelin, Def Lepard sunt doar cateva nume!

PS: RIP Kurt Cobain!

| Mădălina_8707 a răspuns:

Hai Z33itza, nu fi xerox.oh go on

Am dat eu un raspuns, gata, sh tu la fel ca minechatterbox
Dar in fine.oh go on
Mersi de funda:*

| cretudaniel99 a răspuns:

Inna ladygaga si justin bieber daca sunt cei care iti plac si tie da-mi funda

| Maryse a răspuns:

Inna
Shakira
Justin Bieber

| Αγάπη a răspuns:

1.Ambele 2.Shakira 3.Ambii happy

| BlackRose_2003 a răspuns:

Inna, Lady Gaga, Justin Bieber:X

| dArKcHiLd1 a răspuns:

1. Inna

2. Lady Gaga

3. Michael Jackson love struck love struck love struck

Fundiţă? Plizzz

| pinguinuVerde a răspuns:

Inna
Lady Gaga
Michael Jackson
blushing
N`am argumente, daca imi place imi place.

| IxυυLєţ a răspuns:

Alexandra Stan love struck!
Shakira [Lady Gaga e nimfomana rolling on the floor]
Justin Bieber!batting eyelashes
Dai si mie funditsaaaa? love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna sau Alexandra Stan,

Lady Gaga sau Shakira, si

Justin Bieber sau Michel Jackson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Ambele
2.Lady Gaga mai bine decat retardata aia de Shakira
3.Niciunulbig grinbig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee817 a răspuns:

Inna, Shakira si Justin Bieber. Iar ala/aia care o zis ca Shakira e retardata, ii prost la cap! Shakira e o legenda a muzicii latino, nu Lady Caca care nu stie cum sa mai atraga atentia si se dezbraca in p***a goala. Esti un jeg de om sa jignesti pe cineva, pe care nu-l cunosti gunoiule!

| EsarfaRozZ a răspuns:

1 ambele
2 lady gaga
3 michaelwinking

| annnamaria a răspuns:

1.mi-e imi plac ambele
2.Shakira(logic)
3. M.J. este cu adevarat o adevarata legenda, iar J.B. a aparut de curand, totusi mi-a imi plac ambii
Cel/cea care a spus ca Shakira este o retardata a facut o mare greseala, Lady Gaga este o ciudata, nimfomana.