| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

283 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dupa ce la parasit pe nick.acum nick e cu nicole anderson.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este impreuna cu cacolarul acela adica cu justin barbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa am auzit ca cica se plac...habar n-am cei acolo la ei?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa am auzit ca cika se plac...habar nam cei acolo la ei?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abis cate prostii si daca sunt si ascund asta bravo l0r! eu chiar zic ca is scumpi impreuna love struck! si e pr0stie chestia asta ca justin e mai mik decatt selena si ce? daca stati bine si va ganditi baetii va. ti da juma di viata sa fiti cu 0 fata ca selena laughing! asa ca lasati c0mentariile afurisiteoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abis cate pr0stii si daca sunt si ascund asta bravo l0r ! eu chiar zic ca is scumpi impreuna love struck ! si e pr0stie chestia asta ca justin e mai mik decatt selena si ce ?daca stati bine si va ganditi baetii va.ti da juma di viata sa fiti cu 0 fata ca selena laughing ! asa ca lasati c0mentariile afurisiteoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei lasatio inpace pe selena daca ei ii place de el asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei lasatio inpace pe selena daca ei ii place de el asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca se potrivesc dar Selenei ii place de Taylor (Jacob cel care a jucat in filmul Amurg/Twiligt)Justin este ca un frate pentru Selena. Orcum amandoi sunt Dragutzi si Super Tari :X :*winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si daca nu se potrivesk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt impreuna. lui justin ii place de selena. poate si ei putin de el. dar atata tot. si chiar daca ar fi nu cred ca ne priveste pe noi viata lor personala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in plus justin nu o merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este pentru ca justin zice ca selena este prea mare pentru el.
si nu-ti ai dat seama ca peste tot zice ca el isi cauta fata potrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Justin Bieber este cu Selena Gomez.Si ca sa ma asigur inainte am vb cu Selena Gomez(pentru ca am id-ul ei)si mi-a zis ca chiar este cu Justin Bieber.(dar...cine nu ar vrea sa fie cu el? adica este un baiat super tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat selena nu se potriveste cu justin bieber dar cine a zis ca selena este naspa este o proasta sau prost hadicapat (a) si el (ea)este naspa prosti mieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place selenei altceva nu de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena sunt un fan enorm imi nplace si de tine si de justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt poze pe "facebook'ul ei"...cu ei doi sarutandu'se.dar...Photoshopulwinking. oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca ea este singura fata care nu ii cade la picioare, deci cred si sper ca nu este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nst daca e cu selena dar eu am id lui justin bieber si mi-a zis ca ii place de selena! Si lui selena ii place de justin ptc mia zin justin!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreunatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mormal cum sa fie o fata de 18 ani cu unu de 16 doamne trebuie sa fii nebun sa faci asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred selena e cu justin, selena nu-i asa frumoasa si ori cum sele e mai mare ca si justin si milei ciruns e mai draguta si mai bogata si se potriveste cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca selena gomez si justin bieber se potrivesc de minune si fac un cuplu frumos impreuna si care-i faza daca se plac, se plac si cu asta basta nu trebuie sa le stam noi in cale pentru alti.Bravo lor ca se plac.Va pup pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca justin sar uita la selena e frumoasa dar proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu are cum selena ii urata