| elenagou a întrebat:

Selena Gomez este insarcinata cu Justin Bieber

20 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Nu matusa-mea a fost prietena cu o femeie care a fost sora lui mama lui justin biber sper ca intelegi si mcand am fost in america l-am cunoscut personal dar nu se intampla nimic pentru ca l-am vazut se saruta cu o fata cu care am facut cunostinta si o cheama rosHinda patrik

| angel74dm a răspuns:

Dimpotrivă, i-auzi ce scrie aici:

Selena Gomez l-a parasit pe pop-star-ul american Justin Bieber, dupa ce acesta a inceput sa aiba un anturaj destul de dubios: mai multi prieteni rapperi care au avut probleme cu legea.

Se pare ca problemele au aparut dupa ce Justin Bieber a inceput sa petreaca prea mult timp impreuna cu Sean Kingston, Lil' Wayne si Chris Brown, iar Selena si-a exprimat ingrijorarea cu privire la influenta pe care o au acestia asupra tanarului, informeaza The Daily Mail.

http://www.ziare.com/......ce-1112637

| Anonymus314 a răspuns (pentru angel74dm):

Ala rapper? Doamne fereste!
ui cum ii cresc dislikeurile, la minut:
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

| Anonymus314 a răspuns:

Si mama prostilor e insarcinata cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

Era laughing, ca deja s-a maturizat

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se vede laughing

| Alien a răspuns:

Justin Bieber se naste a 2 oara?

| Nimikdspus a răspuns:

Asa se spune prin revistele din SUA dar nu stiu ce sa zic.si stiu asta pentru ca matusa mea sta in Sua si imi trimite in fiecare saptamana raviste cu vedete cunoscute in Romania big grinbig grin daca e adevarat numai selena stie big grinbig grin

| NoNaamexD a răspuns:

Selena Gomez nu este insarcinata cu Justin Bieber. Asta spun revistele mincinoase.Totul a pornit intr-o zi cand Selenei i s-a facut rau pe platoul unei emisiuni si a fost dusa la spital.,,Nu am absolut nimic, doar mi-a fost putin rau." a marturisit Selena. Este adevarat faptul ca i s-a mai facut rau si in alte dati pe la alte emisiuni dar ea nu a lasat sa se vada acest aspect.Ea nu este insarcinata cu Justin. Un reporter a intrebat-o :,, Credeti ca Justin va fi alesul? "
Selena a spus:
,, Sa fim seriosi. Eu sunt tanara si nu am planuri pentru viitor.Sigur ca nu Justin va fi alesul."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sper ca te-am ajutat. Pupici! :*

| Pathy a răspuns:

M-as rade sa fie adevarat. Nu e, daca ar fi pe toate posturile de televiziune s-ar fi anuntat.dar nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o minciuna crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ar trebui sa imi pese?

| ILoveJussB a răspuns:

Nu te gandesti si tu cum sa postezi asa o intrebarelaughing nu fireste ca nu selena nu e insarcinata cu justinlaughinglaughing

| bart a răspuns:

LOLlaughing ce intrebare

| JojoXD a răspuns:

" Aooleu" laughing in niciun caz ...parca am mai vazut intrebare amuzanta ca a ta si c am asa suna "Brad Pitt se casatoreste cu Lady Gaga? " si eu am ramas asa O.O...oof raspunsul meu este nu happy

| adrianataranu a răspuns:

Nu e o minciuna

| adrianataranu a răspuns:

Ai ma credeti ca e adevarat.

| XToxic a răspuns:

Nu e mah laughing) in plus ala e cu selena doar ca sa nu se vada adevarul despre el ( ca e gay ) e sub acoperirerolling on the floor))))))