| AmInvatatSaLupt a întrebat:

Nu stiu cati dintre voi il cunoasteti pe J.Balvin dar s`a facut cunoscuta melodia"Tranquila". Intrebarea mea este unde pot gasi o lista ceva cu toate melodiile lui, tracks? Am cautat pe youtube tracks si nu`mi da.Si melodiile le-am cautat si am gasit doar 10.Deci?

4 răspunsuri:
| AZqwedas123 a răspuns:

HostName:IrealGame
address:93.119.26.43:7777
samp server
eventuri super smechere nu ratati ocazia
cauta un blog personal al lui si poate vei gasi

| lorypoly a răspuns:

Din cate stiu eu are 6 melodii

| RobbyPh a răspuns:

J balvin are multe piese. A inceput sa cante de muult nu din 2009 happy Eu am descoperit cateva piese care sunt chiar supper gen :
1.J Balvin- Se Aloca,
2.J Balvin- En Lo Oscuro,
3.J Balvin- Ay Vamos
4.J Balvin- Ella Me Cautivo,
5.J Balvin- Me Gustas Tu
6.J Balvin- Seguire Subiendo

Si cam atat am gasit! Crede-ma merita sa le asculti pe toate! Chiar sunt supper happy