| music4ever a întrebat:

Buna doresc sa stiu cum se numesc melodiile din jake si blake si unde le pot gasi pe youtube am cautat dar poate nu am cautat bine ce trebuie sa scriu? funda pentru raspunsurile bune

Răspuns Câştigător
| Alasia a răspuns:

Pai e simplu. scrie pe you tube numele actorului din serial, adica Benjamin Rojas si da enter. si vei gasi melodiile lui, si printre ele trebuie sa fie si cele din serial. si poate gasesti si vreo melodie de-a lui care nu e din serial dar iti placebig grin succes pupici ceau

3 răspunsuri:
| GossipGirl_2226 a răspuns:

Pai cauta pe youtube "benjamin rojas" ca asa il cheama pe actor si cred ca o sa iti apara melodiile.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai benjamin rojas este cel mai frumos baiat din lume, scrie melodia hasta el fin benjamin rojas, succes