| deffect a întrebat:

Nu vi se pare noramal ca artisti precum Inna sau David Deejay si Dony sunt mult mai laudati in America decat in Romania?

6 răspunsuri:
| coddy24 a răspuns:

Mie mi se pare foarte normal ...pentru romanii sunt saturati de muzica comerciala laughing. si oricum au si super piese. ar trebui sa fie apreciati peste tot nu numai in america. Acolo sunt mai apreciati pentru ca americanii asculta rap si country laughing si romanii se duc cu ceva nou care se numeste clubbing. nu stiu poate ca am dreptate poate ca nu happy have fun!

| Instinkt a răspuns:

Tie nu ti se pare ciudat ca romanii numai canta in romana? Mie da si de asta eu nu suport pe niciunu din acesti artisti, din Romania la ora actuala cel mai mult imi plac rapperii underground

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunt fericit ca mi s-a dovedit inca o data ca americanii-s mai imbecili ca romanii.

| johnny_1840 a răspuns:

Pai da pentru ca americanii sunt niste analfabeti care nu stiu decat de "michi maus" si "hog dogi" si pe ei pot sa-i prosteasca, insa pe noi,,,, mai greu!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, mi se pare normal. Muzica pe care o cântă aceşti "artişti" este atât de proastă încât doar americanii ar putea asculta aşa ceva.

| Razvan a răspuns:

Asta e pentru ca inca americanii nu i-au auzit cantand livewinking