| SerbanX a întrebat:

O parere pentru melodiile ADEVARATE? http://www.youtube.com/watch?v=6GdeU0ww4zY cat mai multe pareri,

4 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Pai...tipu` are voce, versurile ...nu le inteleg asa ca nu le comentez laughing, dar cantecul pare ''melodios", ritmata adica atunci cand o asculti nu te adoarme ba ` chiar iti ''da viata " laughing si are un avantaj cantaretu` ca stie chitaralaughing. Refrenul mi-e cunoscut( de unde nu stiulaughing ). George Harrison e foarte comic intr-un sens bun ( adica acel dans era chiar original laughing ) iar videoclipul distractiv cu toate obiestele care dansau si cantau impreuna laughing

| Alexandra_Alexa_1988 a răspuns:

O stiu, este foarte frumoasa.

| GoldCobra a răspuns:

Tare

| itscloudyoutside a răspuns:

Videoclipul e cam weird, sinceră să fiu... Şi dansul la fel. Dar melodia e foarte frumoasă chiar dacă nu prea e genul meu.