| Mellie00 a întrebat:

Am auzit azi pe Kiss FM o piesa misto care suna cam ASA: you don't make mistakes, you don't make mistakes, si o canta o fata si un băiat, mi se pare ca baiatul e Chris brown sau are o voce asemănătoare cu a lui si fata mi se pare ca e Nicole Scherzinger sau cum se scrie.imi spuneti va rog mult de tot cum se numește piesa? Dau funda+vot!

1 răspuns:
| Trolley a răspuns:

Jamie O`neal - God don't make mistakes asta e? funda? big grin