| torsi a întrebat:

Am nevoie de cateva PARTITURI DE PIAN ( GRATIS, sa le downloadez sau in PDF ) ale cantaretului Pierre Lapointe.
Daca ati vrea sa ma ajutati cu un site sau ceva...

FUNDA!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi daca-ti ajuta

http://www.partitions101.net/artiste/lapointe_pierre

8 răspunsuri:
| torsi explică (pentru floresdemayo):

La amazon e 21 $ rolling on the floor

| torsi explică (pentru floresdemayo):

Iti dau funda pentru asta. laughing
mersi. pe asta ma uitam si eu big grin, dar cautam partituri. din ce am vazut sunt numai pe bani.
apreciez efortul

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru torsi):

Chiar toate erau pe bani? Cand imi intâlnesc colegul de bancă, din facultate chiar il intreb! Poate el stie, e cunoscator, cantă la pian intr-un club/restauant, nu stiu exact. Dar o sa-l sun.

Apropo, partituri sunt notele, nu?

| torsi explică (pentru floresdemayo):

Da, sunt notele. dar e ok happy. la primul salar cu siguranta le voi cumpara rolling on the floor

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru torsi):

Mai asteaptă, nu te grabi te rog!

| torsi explică (pentru floresdemayo):

Fi sigura ca nu ma grabesc laughing inca sunt la liceu rolling on the floor

| torsi explică (pentru floresdemayo):

Da aia de pe amazon e cd audio. nu sunt partituri tongue