| Pandarzv a întrebat:

Salut
Dau funda la cel mai bun raspuns... !
Sunt rapper sunt din Constanta si am facut o melodie ( am scris'o ) dar nu am negativ... Nu e prima melodie !
Vreau sa merg la un studio de inregistrari si sa o fac sa o bag pe you tube sa vad ce impresii au altii.
Pe de alta parte caut si o trupa / formatie in care sa am "loc".
Ma duce sfecla la versuri laughing, am 14 ani 1,77 elev la LPS...
Sau daca puteti sa imi ziceti cum fac sa dau de chimie sau arsura sau criss blaziny.
Multumesc de intelegere.

Răspuns Câştigător
| Sabbrin_Lax_1997 a răspuns:

laughing frate. si eu am tot 14 ani. iti zic ceva? la anii nostri nu noi ii cautam p`aia mari... aia mari ne cauta pe noi daca le plac cum cantam. nu te mai agita sa-i cauti tu. sau sa dai de ei. nu. ei or sa te caute daca sunt interesati de tine. si sa fiu interesati de tine treuie sa scoti piese din ce in ce mai bunewinking, asa ca apucate si scrie, cauta negative, si inregistreaza. dar asta nu inseamna sa faci chestile astea repede. dupa ce scrii piesa nu o inregistra imediat happy lucreaza la ea. poate unde ai scriu de umplutura poti scrie bine. si sunt multe aspecte. cu timp si rabdare faci muzica.