| Pandarzv a întrebat:

Salut
Dau fund la cel mai bun raspuns!
Sunt rapper, sunt din Constanta, am scris o melodie si as vrea sa merg la un studio de intregistrari. Daca stiti vre unu prin Constanta va rog dati un raspuns sau daca stiti cum sa dau de Criss Blaziny ar fi de preferat ceea ce cred ca nu prea am acum... Lasati mesaj cel mai bun funda! happy

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Yo ma' man, lasa prostiile si vezi-ti de scoala.
N-ai nici o sansa sa te lansezi pen'ca n-ai tate.

| viavo a răspuns:

Cu o melodie nu cred ca are rost ai si negativ si text? eu sunt interesat de muzica si am inceput sa fac cateva negative dar stau prost cu textul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/CBlaziny?ref=ts

Pagina lui Blaziny de Facebook. Dar nu crezi că te cam grăbești? Scrii un text și vrei să tragi și piesa?

| eandopuncttk a răspuns:

Daca dai "fund" e nasol.

| Убица a răspuns:

Daca erai fata iti dadeam un raspuns bun ca sa imi dai "fund" dar in acest caz nu iti dau big grin

| anaanutza1 a răspuns:

Nu,nu stiu dar eu am trupa mea am si negative si texte:*