| Walhalla a întrebat:

Salut..era o melodie pe youtube cu vreo 100 si ceva de milioane de vizualizari.Ea incepea cu cineva care canta la pian,apoi arata pe o fata surdo-muta cum se ridica din pat dimineata si isi ducea ziua,cum comunica prin semne.Ea se pregatea pentru dans, parca foarte foarte mult, stiu ca era si un baiat pe-acolo...Dau funda celui care imi zice numele melodiei,,

4 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA. The Script feat. Will.I.Am-Hall of fame

| MusicFromAvenue a răspuns:

The Script feat will.i.am.-Hall of Fame

| Kittykitty3 a răspuns:

The Script ft. will.i.am - Hall of fame. happy

| Kittykitty3 a răspuns:

The Script ft will.i.am - Hall of fame. happy