| Cozelciucjh123 a întrebat:

Eu și un prieten(eu sunt fata și el băiat) vrem sa scoatem o piesa rap cu versuri în care sa ne flexam dar nu avem idei. Am nevoie de doua parti(una pentru mine, una pentru el) și un refren bun. Cine face cele mai smechere versuri primește fundă. Și fără comentarii în care sa spuneți ca ar trebui sa ne facem noi versurile sau chestii de genul. happy

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Oh nu...
Nu că să vă faceți voi "versurile"... Mai bine nu mai faceți deloc rolling on the floor

Decât afon fără creativitate mai bine necunoscut și cu demnitate, ykwinking
Don't be silly you fool, you know y'all won't ever be "someone", don't even try.