| AlleAllexandra1 a întrebat:

pe facebook am ca prieteni unii membrii din trupa lala band si cum am si fan-page tot despre ei m-am gandit sa le dau mini interviuri dar nu prea stiu ce sa-i intreb cel mai bun raspuns primeste funda! deci daca imi puteti da unele idei ce sa ii intreb

Răspuns Câştigător
| ДdД a răspuns:

Intrebari:
-ce te-a indemnat spre aceasta cariera?
-este mai importanta viata profesionala sau cea personala?
-a trebuit sa faci sacrificii in viata personala pentru a te realiza pe cea profesionala? sau invers?
-ce iti place cel mai mult din ceea ce faci pe plan profesional?
-daca ar fi sa alegi intre viata personala si cea profesionala ce ai alege?
-momentan esti idolul al unor mii de fani, ai la randul tau un idol(cantaret, actor)?
-care sunt/au fost melodiile tale preferate incepand din copilarie si pana in prezent?
-ce planuri ai pentru viitor?

Acum depinde si de ceea ce vrei sa afli.