| Michiiiiiiiiii a întrebat:

Care sunt membrii trupei LaLa Band?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Trupa este formata din 19 membri.
http://www.protv.ro/......-foto.html

Succes!

2 răspunsuri:
| BoAfan a răspuns:

Dorian Popa, Alina Eremia, Sore Mihalache, Cristina Ciobanasu, Bubu Cernea, Andrei Stefan, Rafael Tudor, Vlad Gherman, Alexia Talavutis, Monica Odagiu, Costin Cambir, Gloria Melu, Dima Gheorghita Trofim, Gabi Ciocan, Bianca Dragomir, Oana Stancu, Andrada Popa, Mihai Mititescu, Sali Levent si Georgiana Drumen

| dianapatrascoiu a răspuns:

Buna sunt mai multi acum si au mai fost decat spune boafan e adv ce spune ia dar sa ii mai includem si pe mugurel, cora, doris, liviu chiar daca nu ne convine si chiar daca acum nu mai apar asta nu inseamna ca nu au facut parte in serial din lala band toti asa ca sunt vreo 25 cred