| mika321 a întrebat:

Salut, stii cineva vreo programa prin care sa pot descarca muzica de pe trilulilu, mersilaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sus, in dreapta ta, intr-un dreptunghi alb trebuie sa scrii numele artistului si melodiei. Si sub acel dreptunghi iti apar mai multe optiuni (video, muzica, imagini etc.), iar tu trebuie sa alegi muzica, si dai inregistrare. Acolo o sa-ti apara melodia cu mai multe videoclip-uri. Da pe unul dintre ele ca sa vezi daca merge si dupa aceea deschide alta pagina cu google. Pe a doua pagina scrie la google trilulilu download get media. Si dai pe prima trilulilu download - get media! - descarca muzica si videoclipuri. Dupa ce ai deschis-o, in partea de jos a paginei iti apare un dreptunghi unde scrie sa introduci linkul trilulilu. Mergi pe pagina cu trilulilu, cu melodia dorita si copiezi de acolo sus, unde scrie http:// sau www. Dupa ce ai copiat mergi pe pagina cu trilulilu download get media si lipesti codul melodiei in dreptunghi si dai Getmedia. Sub acel dreptunghi o sa-ti apara alt dreptunghi unde o sa scrie download fisierul trilulilu si dai pe el. Si o sa trebuiasca sa alegi fisierul din calculator in care vrei sa o salvezi si ii dai salvare. :D Sper ca te-am ajutat! :*

| mika321 explică (pentru anonim_4396):

Nu se primestecrying