| Alexandru278 a întrebat:

Eu urasc manelele, voi nu? Nici nu cred ca ar trebui sa fie numita muzica! Dani mocanu, florin salam, nicolae guta, sunt niste retardati! La fel ca si alti manelisti. Eu cred ca muzica calumea e : Rap-ul, Rock-ul, muzica Metal si muzica clasica.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici mie nu-mi plac dar fiecare cu placerile lui, vorba aceea: De gustibus et coloribus non disputandum!

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Inca un pustan care incearca sa se integreze. Nu mai manca atata rahat si ignora existenta manelelor.

| dudumananamaria99 a răspuns:

Nici eu nu inteleg de ce vorbiti de rock si metal de parca ar fi doua lucruri diferite.

| RAY a răspuns:

Ce legatura are inteligenta cu muzica ascultata? manelele isi au originea in Turcia, ce subiecte intelectuale sunt in acele genuri de muzica?