| AlExUtZuL9976 a întrebat:

Salut TPU! Îmi place foarte mult să cânt, mă simt eu însumi atunci când cânt, scriu versuri și compun linii melodice.Dar am o problemă. Nu îmi pot controla vocea la capacitate maximă deoarece nu îmi permit
să fac cursuri de canto. Mă puteți ajuta cu un curs gratuit de canto online ceva? un site sau ceva pentru începători?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti intleg situatia...In orasul tau nu exista o cladire numita,, Palatul Copiilor"? Acolo de obicei se fac mai multe cursuri printre care si de muzica si gratis.

Daca nu, atat voiam sa te informez...
Bafta!