| Andrei281040 a întrebat:

Imi puteti spune manele noi dar sa fie frumoase, adica nu ceva de genu "valoare", "smecherie". Ceva asa dragut.

Răspuns Câştigător
| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Uite aici cateva: 1.Carmen de la Salciua - Dansez prin ploi, 2.Carmen de la Salciua - Curge prin vene iubirea ta, 3.Claudia - Nu am putere, 4.Nicolae Guta, Laura si Mr Juve - Cu tine, 5.Alessio si Mr Juve - Si cand mi se face dor, 6.Amalia Ursu - Ce-i pasa lumii cine sunt, 7. Florin Salam si Claudia - O armata de pupici, 8.Nicolae Guta si Laura - Fac una si-mi iese alta, 9.Laura - Doamne, zi-mi in vis, 10. Florin Salam, Cristi Dules si Narcisa - Lasa-ma sa te sarut, 11.Cristi Dules si Patricia - Spune DA, 12.Nicolae Guta - Romania, tara mea, 13.Simona Boncuț - Ia-mă si pe mine, ia-mă!, 14.Simona Boncuț - Nu-ți dau dragoste cât vrei, 15.Sanela Miloș - Dragostea da, vine cand vrea, 16.Mr. Juve si Adriana Drenea - Iubire, Iubirea mea, 17.Mr Juve si Adriana - Pana la capatul lumii, 18.Calin Toader - Trandafir frumos, 19.Roxana Printesa Ardealului & Florin Rusu - Poveste de iubire, 20. DIANA - Lesin dupa tine

1 răspuns:
| David2323 a răspuns:

Manele manele, buzunarul meu vorbeste