| terzeasilviu a întrebat:

Buna!

Imi puteti spune niste manele noi,

Răspuns Câştigător
| TheoP a răspuns:

Saint Tropez si Brazilianca de la Florin Salam. Funda?

16 răspunsuri:
| Ellena123 a răspuns:

NOwinking

| aquarising a răspuns:

Nu pot, pentru ca nu ascult porcari [jeguri]. happy

| Duucu a răspuns (pentru aquarising):

Pop-ul(cel nou), house-ul și dance-ul tot este un jeg.

| aquarising a răspuns (pentru Duucu):

La fel si rock-ul.

| Duucu a răspuns (pentru aquarising):

Îmi creezi scârbă. High jet.

| aquarising a răspuns (pentru Duucu):

1.Sentimentul e reciproc.
2.Imi pare rau, dar nu o sa mi se intample nimic rau pentru ca nu ma placi tu.laughing

| Duucu a răspuns (pentru aquarising):

E și normal să nu te plac. Poza de profil spune tot.

| aquarising a răspuns (pentru Duucu):

1.Nu ma cunosti.
2.Nu imi pasa ce crezi despre mine.
3.Nu imi prea vine sa cred [nu cred]ca esti cel mai frumos om de pe pamant.

| Duucu a răspuns (pentru aquarising):

1.Te cunosc.Nu îți aduci aminte cănd ți-o dădeam pe la toalete?
2.Nici mie ce cred despre tine.
3.Ba da, sunt.

| aquarising a răspuns (pentru Duucu):

1.Ma bucur ca imi dai dovada ca esti mai nesimtit decat credeam.
2.Asta dovedeste ca esti nebun[cu acte in regula].
3.Da,esti [daca porcii ar zbura, iar tampitii ca tine nu ar mai exista; daca 2+2=5,dar din fericire asta nu se va intampla].

| Duucu a răspuns (pentru aquarising):

Te rog, nu sunt nesimțit, doar zic un adevăr petrecut în trecut.Ai rezolvat și cu psihologul, nu? Măcar să știu...
Și ce e rău în a fii nebun?
Păi dacă tămpiții ca mine nu ar mai exista, tămpiții ca tine ce ar face?

| aquarising a răspuns (pentru Duucu):

Nu e nevoie sa ma rogi nimic.Si cu psihologul eu nu am avut ce sa rezolv sau vreun motiv anume, dar tu ar trebui sa il vizitezi pe cel mai apropiat (tu ai mare nevoie).
E rau faptul ca o sa 'infectezi' urmatoarele generatii.
Treaba e ca eu nu sunt o tampita, iar daca cei ca tine nu ar mai exista persoanele normale ca mine ar avea 'o viata' mai 'buna'.

| Duucu a răspuns (pentru aquarising):

Da,într-adevăr,aș avea și eu o viață mai bună dacă nu are exista cei ca tine.Hai fugi, e ora de culcare, nu ai voie să vorbești cu băieți la ora asta.

| aquarising a răspuns (pentru Duucu):

Eu nu am interdictii si d'astea da' pe tine te asteapta pijamalele.=]]]

| KristalPop a răspuns (pentru aquarising):

Hai sictir!

| Ellena123 a răspuns (pentru Duucu):

Mie tot imi placi, tinete tarerolling on the floor