| Andrey550 a întrebat:

Nu stiti care este tariful cantaretului Ovidiu Rusu pentru un majorat? Multumesc!

3 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Nu are un tarif fix.

N-am văzut să se facă public un tarif. Sună și întreabă sau trimite mesaj pe pagină : https://m.facebook.com/OviMusicStudio/?locale2=ro_RO

Contact : ovimusic_studio@yahoo.com
Nr. : 0744403703

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea vine la majorate, decat daca merita dpdv financiar. Adica de la 300 euro in sus. Plus bautura.

| DeniiHS10 a răspuns:

Cred ca ar trebui mai bine sa suni si sa vorbesti cu cineva. poate depinde si unde sa vina ma refer la pret.