| casandra2222 a întrebat:

Din nou interb fratilor +vot Stie cineva adresa de email sau id-ul cantaretului ovidiu rusu din fagaras?

2 răspunsuri:
| Adina_3463 a răspuns:

Cred ca asta e facebook-ul lui. te imprietenesti cu el si acolo e adresa de e-mail.http://www.facebook.com/profile.php?id=1274576695&v=wall

Bafta!:D

| danutzvv a răspuns:

Ala de pe adresa de facebook nu e ovidiu rusu din fagaras big grin... Daca ai treaba importanta cu el zi-mi ce e ca il cunosc tongue si poate fac rost de id big grin