| NoNameMyName a întrebat:

Știe cineva numele melodiei la minutul 7:14 și 11:50 din acest clip? : https://youtu.be/y_7DfbdsMQg

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Prima nu cred ca e melodie
a doua e un hard rock... dar prea scurt ca shazam sa prinda care e melodia

2 răspunsuri:
| NoNameMyName explică (pentru Bizon95):

Mersi mult pentru ajutor, am căutat : "Prima nu cred că e melodie" și mi-a dat-o (Titanic flute), și pentru cealaltă am căutat HardRock și mi-a dat-o. Apropo, îți mai dau o fundă și vot dacă-ți ștergi contul și să nu te mai vad vreodată.

| Bizon95 a răspuns (pentru NoNameMyName):

Merci rolling on the floor
imi sterg contul, sau mai stii, vin zombii in noaptea asta big grin