| SynapseNinja a întrebat:

Azi mi-am facut cont premium pe Spotify si primele 3 luni sunt gratuite. Dupa aceste 3 luni gratuite mă anunță de înainte când mi se termină sau nu? Ca să știu când anulez. Dacă anulez de pe acum îmi mai păstrează lunile gratuite sau nu? Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Dacă anulezi acum nu-ți păstrează lunile gratuite. Mergi până la capătul perioadei. Te vor atenționa din timp că se termină perioada gratuită, fiindcă deocamdată n-ai plătit nimic, iar pentru a plăti un cont premium trebuie urmați niște pași și efectuată plata. Așa că folosește-l fără grijă, iar când îți vor cere să plătești renunți la cont.