| Parman a întrebat:

Mi-am facut cont de spotify premium cu cardul personal.E safe si toate alea? Ca cardul o sa ramana in datele lor pana se termina primele 3 luni gratuite (daca il anulez). Vreau sa stiu daca e safe ..sunt un pic paranoia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte safe. Daca se intampla ceva cu datele cardului tau, ii poti da in judecata pentru cat vrei tu mai tarziu, dar asta n-o sa se intample, pentru ca sunt companie serioasa

| Parman explică (pentru anonim_4396):

Mss e faza ca am facut la Netflix dar aici mna am vrut sa întreblaughing

1 răspuns: