| Gotti08 a întrebat:

Salutare fanilor muzicii anilor 90. Caut de ceva timp o melodie ascultata pe o caseta.
Refrenul zicea ceva de genul " You're no good yeah...you're no good for me no good for me" apoi pe parcurs zicea, " on and on". Melodia o am in cap dar degeaba.Era cantata de o femeie, este o melodie foarte ritmata.

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu exista piesa asta pe Youtube...

| lpavel a răspuns:

Daca ai caseta, pune muzica, si incearca aplicatia: Shazam de pe telefon- poate va recunoaste piesa... Bafta!

| Gotti08 explică (pentru lpavel):

Caseta e pierduta de ceva timp.

| monafilip2001 a răspuns:

Https://youtu.be/AMCIXZWrieg cumva asta e melodia?

| lpavel a răspuns (pentru monafilip2001):

Nu, nu e asta happy N-ai citit toata intrebarea lui... Exista asta si inca 2-3 variante dar niciuna nu e cea pe care o cauta el! Pe Youtube nu exista piesa care o cauta el! happy

| Silent3025 a răspuns:

Ritmata zici? Cumva The Prodigy - No Good (Start The Dance) https://www.youtube.com/watch?v=svJvT6ruolA