| Bogdanelu1997 a întrebat:

Salutare sunt bogdan din cluj napoca...Si vreau sa invat sa cant la saxofon. daca stiti vreun profesor de saxofon din cluj-napoca va rog mult sa-mi ziceti si mie.O zi buna

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Mergi la o scoala de arte la tine acolo.trebuie sa fie, sau un liceu cu profil de muzica

| Bogdanelu1997 explică (pentru Alexandru0007):

Da sigur, Este scoala de arte.Dar din pacate numai din septembrie incep cursurile...si eu vreau pana atunci sa stiu macar cateva notiuni de baza.O zi buna

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Bogdanelu1997):

Pai du-te la scoala, sau fa rost de un numar de acolo si intreaba daca e vreun prof care sa stie saxofon.iei numarul profului si vezi daca face meditatii

| Bogdanelu1997 explică (pentru Alexandru0007):

Am incercat si asta am luat numarul de la 2 profesori...Raspunsul:Nu meditez in particular, doar la scoala.mersi oricum de raspuns