| aventador a întrebat:

Spuneti-mi top5 cu melodiile vostre preferate de la seether, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Skylar a răspuns:

1.you know you're right(nirvana cover)
2.gasoline
3.careless whisperer
4.broken
5.remedy
tongue

6 răspunsuri:
| andreea12_5010 a răspuns:

Freak it like melove struck
vestul salbatic
only girl
price tag
commnig home:d

| aventador explică:

Andreea,esti cumva chioara?,nu vezi ca am scris seether, fara suparare dar urasc cateva melodii pe care le-ai pus acolo, ma enerveaza genu asta de persoane care nu citeste intrebarea si scrie de capu ei ce-i vine

| wishuponastar a răspuns:

1.Fine again
2. Fade away
3. Walk away from the sun
4. Love her
5.Never leave

| madalyna a răspuns:

1.Play and Win-Ya BB
2.Lauryn feat Sunrise Inc-Gypsy Queen
3.Connect-R - Ring The Alarm
4.Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull
5.Tonight (I'm Lovin' You)Enrique Iglesias

| aventador explică:

Mai oameni buni,uni dintre cei care mi-au raspuns habar nu au ce e aia seether,e o trupa rock,vai ce oameni exista pe pamant, sunteti chiar prosti toti cei care au raspuns aiurea la intrebarea mea, in niciun caz nu meritati funda

| Bastet a răspuns:

1.love her
2.let me go
3.because of me
4.hang on
5. driven under