| ana_3920 a întrebat:

Stie cineva cati ani are >rihanna?
daca aveti raspunsuri ziceti-mi si mie pls:*:*:*

16 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

22 ani

| Mary Marry a răspuns:

Rihanna are 22 de ani. Iar numele ei intreg este Robin Rihanna Fenty.Se zice ca Rihanna e doar un nume de scena, pe ea chemand-o in realitate decat Robin.
S-a nascut pe data de 20 februarie 1988 in semnul zodiacal pesti.
Aceasta s-a nascut in Barbados din relatia parintilor ei, Monica si Ronald Fenty.

| Psihiatra a răspuns:

E nascuta pe 20 februarie 1988 si are 22 de aniwinking

| Iuly006 a răspuns:

22 de ani. dai si fundita :X

| Boniboon a răspuns:

Lol, s-a inventat Google! Stiai?!

| Serendipity17 a răspuns:

Rihanna are 22 de ani happy e nascuta pe 20 Februarie 1988

Papa:* pup
fundita?happy

| SEAL a răspuns:

De vichipedia ai auzit?

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Robyn Rihanna Fenty s-a născut la data de 20 februarie 1988 în parohia Saint Michael din Barbados şi este primul copil al familiei sale,[1] având doi fraţi mai mici, Rorrey şi Rajad Fenty.[8] Tatăl său, cu ascendenţi irlandezi şi barbadieni, Ronald, este paznicul unui depozit, iar mama sa, Monica este o contabilă cu origini guianeze.[9] Rihanna a început să cânte la vârsta de şapte ani, avându-le ca surse de inspiraţie pe Alicia Keys şi Beyonce Knowles.[28] Copilăria interpretei a fost afectată de mariajul defectuos al părinţilor săi, care au divorţat când ea avea paisprezece ani, dar şi de faptul că tatăl său era dependent de droguri.[29] Rihanna a urmat cursurile Şcolii Memoriale Charles F. Broome în gimnaziu, iar mai târziu Şcoala Combermere, unde a format un grup muzical alături de două dintre colegele sale.[30] In adolescenţă ea s-a înrolat într-un program militar, care organiza antrenamente alături de militarii din Barbados, cântăreaţa Shontelle fiindu-i instructor

P. S:fnditSsa big grin?
kiss kiss

| malina_7817 a răspuns:

S-a nascut pe 20 februarie 1988 deci are 22 de ani happy

| delia_7275 a răspuns:

Din cate am auzit are 22 de ani dar din cate stiu e pe 22 februarie acum tot acolo e

| Mihai03 a răspuns:

Are 20 de ani

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca.Dăăă! a răspuns:

20 februarie 1988 deci are 22 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

22 face 23