| mariusmusic a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi lectii de canto online, format mp3?

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna marius! iti las aici mail-ul meu poti sa-mi trimiti si mie cateva lectii plizzzz claudya_98117@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni vreau neaparat sa fac canto insa parintii mei nu ma lasa asa ca incerc sa gasesc alta modalitate va rog din suflet ajutati-ma...id-ul meu este okhi.albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.buna.si eu imi doresc acele lectii...ma poti ajuta? asta este id meu: madu. gore

| ioanna_5708 a răspuns:

Marius as dori si eu acele lectii de canto.eu pot canta si o fac foarte frumos dar doar la sunete joase si foarte putin ridicate si as dori sa imi adaptez vocea.id meu este ioana_daniela_2008@yahoo.com

| irinutza18 a răspuns:

Iti las si eu id-ul meu si ti-as fii tare recunoscatoare daca miai da si mie lectiile tale de canto! te rog ffff mult! uite id-ul irinalazar88@yahoo.com

| iliusha96 a răspuns:

Email:iliusanegruta@gmail.com.mess:iliusanegruta@ymail.com,.e bine ce faci, ca impartasesti si cu altii. respect asta! voi fi recunoscator daca imi vei trimite si mie.

| printzessica a răspuns:

Hey buna si eu vreau lectii de canto imi doresc foarte tare sa invat sa cant daca miai putea trimite si mie lectii de canto te-as fii foarte recunoscatoare te rog mult de tot cilina_bruneta2011

| Dori_Marius_1998 a răspuns:

Da, pe youtube, cauta Diana Pap, m-au ajutat foarte mult lectiile ei, avand in vedere ca sunt pentru toate vocile

| Marius_Negrescu_1989 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/papdiana/videos?view=0 nu e in format.mp3, dar, sper sa te ajute! Stima!

| mariusmusic explică:

Trebuie sa precizez faptul ca eu am lectii de canto in format mp3, sunt in limba engleza si predate de catre o voce feminina. Acest lucru este un mare PLUS, zic asta pentru ca in momentul in care repeti dupa o voce feminina, poti urca vocea mult mai mult decat daca ai repeta dupa o voce masculina. Totusi am deschis aceasta intrebare in speranta gasirii ai a altor lectii de canto, poate de aceasta data predate in limba romana si de catre o voce masculina. Desigur, nu am precizat aceste lucruri in intrebarea mea, pentru un iubitor al muzicii, un iubitor care isi doreste sa isi formeze o voce buna, orice lectie de canto poate fi bine venita.
Iar legat de varsta pe care o ai, este perfecta pentru a te apuca ACUM de ceea ce-ti place mai mult! Eu am 24 de ani, mi-am dorit sa fac muzica inca de foarte mic, dar din pricina faptului ca mi-am dorit un debut maret, care implica foarte multi bani, am ajuns sa ma implic in tot felul afaceri pentru a face rost de acei bani, afaceri care la un moment dat n-au mers asa cum ma asteptam sa mearga si uite asa am ajuns sa traiesc doar din vise si uite cum timpul a trecut foarte repede. Daca as mai fi avut varsta de 21 de ani, priveam totul mult mai simplu si acum traiam visul. Te ajut cu mare drag. Lasa-mi un mesaj cu adresa ta de e-mail pentru a-ti trimite lectiile.

| Ema_Ciobanu_1960 a răspuns (pentru mariusmusic):

As fi interesata de cursul de care zici... daca se poate sa-mi trimiti si mie cursul, ti-as fi recunoscatoare! multumesc mult adresa de mail ema_ciobanu2003@yahoo.com

| Laura_2740 a răspuns (pentru mariusmusic):

Buna, daca mai putea ajuta si pe mine. Sa- mi trimiti lectile [adresea de email-> laury_bella82@yahoo.com]

| Jerry01 a răspuns (pentru mariusmusic):

Salut Marius! Cum toata lumea apeleaza la tine, este randul meu. Imi poti trimite lectiile pe popescu. iulian@ymail.com? Bafta!

| rebecca_8227 a răspuns:

Buna sunt si eu interesata de lectiile de canto macar cu cateva sa ma ajuti si pe mine chiar am nevoie id meu e beky_1993.ast sa vb mersi mult

| Herskovics_Adrian_1984 a răspuns:

Si eu as vrea acele lectii de canto. email:dexter2001a@yahoo.com