| Deniiiii a întrebat:

Stiti cumva porecle sau derivari de la numele " >denii"?: fundita celei mai bune. big hug PROMIT! :*

Răspuns Câştigător
| Ralu216 a răspuns:

Poi poreclele ti le dau prieteniitongue dupa felul cum esti uwinking

Derivari.thinking : Denisuk, Denni, Isa, Den.Isa,De.nni:X.nu prea mai am inspiratiebig grin
Sper ca te-am putut ajuta:*

5 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Denisse, Denisuk, Den

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Deni:demy, denisse, denisuk, den, deen, deni-sollaughing, nu stiulaughing

| adriangabor92 a răspuns:

Denia, Denisse, Denisuk, Den

| IrinaAndreea a răspuns:

Mi se pare ca deja e destul de derivat, dar sa incerc: Issu, Denysse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dede, issa