Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu.Mars in ****!

| FucktheSystem a răspuns:

Nu. Adrian Tutu mi se pare un cântăreț fără pic de talent care a avut noroc să câștige la o tâmpenie de concurs doar pentru că puștoaicele îl ceredau atrăgător și pentru că a lovit la corazon câțiva naționaliști plictisiți de viață și care n-au ce face cu banii decât să trimită un sms tâmpit la un concurs.
Serios, cred că sunt în măsură să mă îndoiesc de calitățile lui muzicale...

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ahh daca e adrian tutu atunci da:X:X

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! straight face

| TurnOn a răspuns:

Nu pot sa zic ca imi place...

| DarkSkittles a răspuns:

Nu, sincer nu

| RedBullV a răspuns:

O fi buna melodia dar Adrian e un nimic pentru mine dupa modul in care a castigat Românii au talent!