| LaDiva a întrebat:

Va place Demi Lovato Skyscraper? Atunci, astept like/dislake si/sau comentarii http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s O-Nh0UkaL0 :D Si aici pareri. SWi funde. Si voturi:)

2 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Imi place melodia si nu pot scrie comentarii pe youtube pentru ca nu am cont. Nu vreau sa critic prea mult pentru ca nici eu nu am voce. Si eu mai cant, dar nu ma inregistrez, fara suparare, dar suna cam urat cum ai cantat. Oricum cred ca e bine sa canti pentru tine, muzica te inveseleste, dar nu incerca sa fortezi ceea ce poti face, in public, poti ramane dezamagita. Oricum, cred ca ai ureche muzicalahappy.

| Lorelei_8623 a răspuns:

Lucreaza-ti vocea. plus ca melodia e cam greluta. incearca niste folk.
si ia niste lectii cu un profesor daca vrei sa canti.