| M4RK a întrebat:

Va place melodia asta? e populara http://www.youtube.com/watch?v=3FQ09zR8SHU&feature=relat ed... sper sa va placa:)

Răspuns Câştigător
| deejayra a răspuns:

Da e foarte frumoasa...si nu trebuie sa ai 70 de ani sa asculti populara...eu am 16 ani si imi place melodia... dar daca voi preferati tokio hotel asta e alta treaba

9 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Populara?
Nu-mi place, m-am uitat.cred ca ai o varsta destul de inaintata daca asculti populara!

| viatadecacatt a răspuns:

In primul rand eu nu ascult tokio hotel, si in al doilea rand pun pariu ca mai mult 2 prieteni de-ai tai nu asculta popularawinking

| viatadecacatt a răspuns:

Eu am 15 ani si tu 16. ce vrei sa spui ca eu sunt copil si tu nulaughing

| viatadecacatt a răspuns:

Eu am dat un raspuns la intrebare(parerea mea) nu te-am pus pe tine sa ma caracterizezibatting eyelashes

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hmm...sincer nu!big grin
Dar conteaza sa iti placa tiewinking
Nu noualove struck

| deejayra a răspuns:

Da muzica populara ce are? Eu in general ascult trance si house... dar nu ma deranjeaza cu nimic muzica populara...la nunti, la gratare, la munte o ascult cu placere si incing si o hora sau o sarba daca ma simt bine.Ma binedispune... dar asa au fost invatati copii din ziua de azi...ca nu e cool, misto, marfa, etc sa asculti muzica populara

| deejayra a răspuns:

Ceea ce m-a deranjat este faptul ca ai zis ca numai batranii asculta muzica populara.In muzica, varsta nu conteaza...de exemplu tata in momentul asta asculta Arssura-Vreau doua.Si cand am spus "copii din ziua de astazi" ma refeream la toti papagalii astia care se copiaza unu pe altul...si daca cel mai "cool" dintre ei va manca frunze de urzica...atunci toti il vor copia

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Mie nu-mi placehappybig grin...

imi place doar o melodie populara care e aia Foaie verde 5 chiperihee heebig grin

| mikey a răspuns:

Nu imi prea plac muzicele populare... dar asta e draguta