| FeelLove a întrebat:

Va rog spune`ti`mi numele programului cu ajutorul caruia scot negativul dintr`o melodie. mi-a spus cineva ca este un program care scoate vocea dintr`o melodie si ramane doar negativul. Daca se poate sa`mi spuneti si de unde sa-l descarc. Va roog! :* DAU Fundita!

1 răspuns:
| SongElena a răspuns:

Offf dne daca iti da cineva programul acesta plzz damil si mie prin mesaj te rog mult te adaug la prietenisi daca iti rasp cineva sa-mi zici si mie plzz