| imifacuncontincarescriucudiacritice a întrebat:

Voi ati auzit de Amy Winehouse inainte de "episodul Belgrad" sau dupa? Stiti vreo piesa de-a ei? Ce parere aveti despre ele(piesele ei)?(si aici as vrea parerea unui fan care o cunostea inainte de Belgrad)

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

1.Da,stiam de ea de prin 2006 de cand a luat-o cu drogurile si bautura.
2.Da,Back To Black, doar pentru ca titlul imi aduce aminte de o melodie mult mai buna de la AC/DC
3. Jazz-ul imi place(old school jazz-ul,gen Crosby),deci e o cantareata decenta. Avea o voce foarte buna, dar e pacat ca era o betiva cronica si o drogata iremediabila, stoner! Pace!

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Stiam de ea de ani de zile, si sincer imi placea melodia Rehab.

| imifacuncontincarescriucudiacritice explică:

Nu sunt fan Amy Winehouse!(majuscule), si nici nu stiam de ea inainte de Belgrad. Am vrut doar sa vad daca intr-adevar sunt fani Amy Winehouse, care stiau ceva despre ea de mai devreme de 2011, si o stiau pentru sitlul ei de muzica. Punct!