| Robin a întrebat:

Ce parere aveti despre Amy Winehouse? R. I. Pcrying( va vine sa credeti ca a muri?

Răspuns Câştigător
| zooooza a răspuns:

Da,chiar avea talent.

Nu-mi vine sa cred ca a murit.Nu sunt fan.Dar este ceva trist ca inca un om talentat a cazut in "bratele" alcoolului si drogurilor.
TRIST! FOARTE TRIST!
Macar acum se poate odihni in pace caci viata pe care a trait-o a fost una dezastruoasa, asa cum zice si @Kat

1 răspuns:
| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Avea o voce foarte bună, dar ca persoană era dezastru.
Nu mă miră decesul ei, având în vedere faptul că era dependentă de droguri si alcool.