| Morfina060 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre rockeri?

36 răspunsuri:
| MasterZ99 a răspuns (pentru Duucu):

Gata cu persecutiile, noi rockerii om fi o parte mica satanisti, si ce, macar nu stam la bustul gol si dansam din buric ca niste disperati, noi avem habar de lucruri de care voi nu, noi stim sa purtam o conversatie mai interesanta decat "Ba, ai ascultat ce a postat Salam? Ai vazut ce masina misto are! Mamaa" (Doar un exemplu) Noi ne gandim la persoanele din jurul nostru, nu numai la noi insine, incercam sa ajutam alte persoane, asa ca gata cu persecutia.

| Duucu a răspuns (pentru MasterZ99):

Cred ca realizezi ca a fost o ironie, la o intrebare postata in Aprilie (noroc ca intru zilnic pe cont).
Si ai gresit, daca nu esti rocker, nu inseamna ca esti automat manelist.

| TipaInNegru a răspuns:

Hmm Rockeri mda majoritatea persoanelor au exact aceias parere despre rockeri =satanisti, emo, fraieri, oameni distrusi etc, mda sti practic daca stai sa-i cunosti sunt super de treaba si calumea gandesc logic si mda nu stiu ce sa zic si eu ascult doar rock pentru ca nu dupa parerea mea restul muzici ma zgarie pe urechi marog eu zic ca rockeri sunt persoane calumea laughing \m/ ca doar no nu pot sa am o parere de rau despre semenii mei laughing)si si eu sunt timida si nu cunosc multi rockeri da mno lucrez cu socializatulaughing)

| ViPerXDs a răspuns:

Crede-ma,sunt rocker, un rocker nu e cum zice lumea : drogat,handicapat,etc. este un om ca toti ceilali,si ce daca canta/asculta o muzica putin mai haotica sau prea reala pentru mintile limitate ale unora, nu le pasa de ce parere au ceilalti despre ei, canta, se dezlantuie, isi dau drumul sentimentelor pe scena, si le transforma intr-o energie cu adevarat pozitiva, ce daca injura sau chestii de genul? crezi ca e mai bine sa asculti un jegos care canta muzica comerciala, un manelist, crede-ma rockerii sunt mai OK decat multe persoane...

| Rebbeca_Rebe_1996 a răspuns:

Ar trebui sa fim tratati ca ceilalti oameni. Am vazut articole despre noi care m au dezgustat.

| Torres_Nicole_1999 a răspuns:

Părere bună. Dintre toate comentariile văzute, rockerii câștigă big grin