| anonim_4396 a întrebat:

Woow, e adevarat ca Justin Bieber e in arest? Eu sunt fana dar nu pentru infatisarea lui, imi place doar muzica lui si imi place sa stiu cat se poate de mult despre idolii mei.Chiar sunt curioasa.Nu cred asta, dar vreau sa aud si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| ByZZy a răspuns:

Pfff...adica a fost ales sa joace intr'un film...si va juca un rol episodic in care va fi un baiat rauwinking fundita?puppy dog eyes

30 răspunsuri:
| rammtein81 a răspuns:

Da as avea si eu un raspuns ...baga ti cd ul cu justinu' " barba"- n cur